Off Road

115
Autor: Pavel Műller

Off Roadu se věnuji od roku 2002, kdy jsem začal jezdit závodně Off Road Marathon, kam mě dostal můj strýc Pavel Batěk. Ten postavil speciál Suzuki Samurai a nabídl mi, jestli nechci závodit s ním v týmu Crazy Off Road Team Tachov, což jsem s nadšením přijal. První závody jsme jeli ten rok v Brankách u Valašského Meziříčí. Závod jsme pro závadu nedojeli, ale já věděl, že jsem tomuto sportu totálně propadl! Potom následovaly další závody, které už jsme většinou dojeli a někdy i s dobrým umístěním. Na závodech v Senici 2004, jsem se seznámil s panem Čermákem, který chystal auto Petru Smyslovi na Mistrovství České a Slovenské republiky v Cross Country Rally. Slovo dalo slovo a tak jsem začal pracovat na jejich autě. Nejdřív jako mechanik, později i jako navigátor. Mezi tím jsme stavěli nové auto. Potom se začaly zpožďovat výplaty pořád víc, tak jsem s nimi skončil. Do dnešního dne mi dluží peníze! Ostatně to si můžete přečíst v sekci "Naši dlužníci." Protože jsem se kvůli nim dostal do finančních problémů, tuto činnost jsem dočasně omezil. V současné době přemýšlím nad stavbou nového auta, se kterým bychom chtěli vyjet sem tam na nějaký závod.

Dnes pro nás není problém postavit závodní speciál, takže nabízím i tuto činnost! Také hledáme spolehlivé a nadšené lidi do našeho týmu, se kterým bychom chtěli odjet nějaký ten závod!

Pár fotek z Off RoaduSuzuki Samurai
Fotogalerie

S tímto autíčkem jsem začínal díky svému strýci, za což mu moc děkuji!

Nissan Terrano
Fotogalerie

No a tady jsem skončil díky panu Čermákovi, za což mu vůbec neděkuji!

Suzuki Vitara - Víťa
Fotogalerie

Pořídili jsme tento vozíček, ze kterého jsme potřebovali pár věcí a začali jsme pomalu stavět nějaký ten speciálek. Poté přišly zdravotní problémy a dílo jsme u začátku zase ukončili.

Pár fotek z OffRoadění
Fotogalerie